skenitde

Vytlačiť

Energy Globe Award 2017 pre BIOPEL

EnergyGlobe NationalWinner_2018_SlovakiaNa úspechy združenia BIOMASA v prestížnej medzinárodnej súťaži nadviazala aj naša spoločnsť BIOPEL, a. s. Náš projekt Biomasové Logistické Centrum bol ocenený ako najlepší slovenský projekt 2018 v súťaži ENERGY GLOBE AWARD !!!!!!!!!! Národní víťazi boli vyhlásení 5. júna na Svetový deň životného prostredia na www.energyglobe.info.

Energy Globe Award je prestížna cena za projekty v oblasti trvalo udržateľného rozvoja a je Nobelovou cenou za životné prostredie. Jej hlavným poslaním je ukázať svetovému publiku, že na mnohé environmentálne problémy už existujú riešenia.

K medzinárodnému oceneniu zablahoželala projektovému tímu BIOMASA & BIOPEL aj veľvyslankyňa Nórska na Slovensku, jej excelencia Inga Magistad. 

Každoročne sa do súťaže zapája veľké množstvo projektov zo 182 krajín. Projekty sa týkajú energetickej účinnosti, obnoviteľných zdrojov energie a zachovania energie. Národní víťazi získavajú certifikát ENERGY GLOBE, ktorý je medzinárodne uznávaný znak udržateľnosti.

TOPlist