skenitde

EKOKLASTER e-news 3 komp

Dobrý deň,

newsletter č. 3 Vám prináša aktuálne informácie o využívaní drevných peliet, slnečnej energie, ako aj ďalších obnoviteľných zdrojov energie. Do newslettra môžu svojimi článkami prispievať všetci členovia EKOKLASTRA. Veríme, že v ňom nájdete mnoho informácií, ktoré budú pre Vás zaujímavé a užitočné.

NEWSLETTER č. 3, piatok 18. december 2015

Newsletter si máte možnosť stiahnuť na odkaze: E-news č. 3.

V Newsletteri nájdete všetky potrebné informácie týkajúce sa medzinárodného veľtrhu AQUATHERM Nitra 2016, ktorý sa uskutoční v dňoch 9. - 12. 2. 2016 vo výstavisku Agrokomplex v Nitre. Členovia EKOKLASTRA majú zároveň možnosť sa zúčastniť exkurzie na tomto veľtrhu a v newslettri sa dozviete bližšie informácie vrátane termínu, prihlášky ako aj spôsobu dopravy.

Domácnosti môžu od 1. decembra 2015 žiadať o príspevky na inštaláciu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach. Viac o tejto možnosti podpory sa dočítate v newslettri.

V súvislosti s možnosťou príspevku na inštaláciu zariadení na využívanie OZE Vám spoločnosť THERMO|SOLAR poradí aký systém na využitie solárnej energie je pre Vašu domácnosť najvýhodnejší.

BIOMASA, združenie právnických osôb pokračuje v programe podpory predaja peliet pre slovenských odberateľov. Viac informácii o zimnom predaji peliet 2015/2016 sa dozviete v newslettri.

Z uvedených článkov sa dočítate aktuálne informácie o „živote" BIOMASY, zaujímavé informácie o ďalších možnostiach a situácii využitia biomasy a iných OZE vo svete.

Okrem uvedeného tu nájdete pozvánky na veľtrhy a výstavy, na ktorých sa máte možnosť dozvedieť viac o vykurovaní, úsporách energií, „pasívnych domoch" alebo drevostavbách.

 

 

ITY       

 BIOMASA LOGO  priesvitne                  Life male                  Smapude life logo male

 

Tento materiál je vydaný vďaka príspevku finančného nástroja Európskej únie z programu LIFE.

KONTAKT:

Poradenská a informačná kancelária

EKOKLASTER

Nám. A. Škrábika

015 01 Rajec

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

www.biomasa.sk

TOPlist