skenitde

Vytlačiť

Spomienka na Antona Srholca

Dňa 8.1.2016 sme si v mrazivom, ale za to v pekne slnečnom dni pripomenuli prvé výročie úmrtia nášho priateľa Antona Srholca. Stretnutie sa uskutočnilo v Parku Drienová pri Pustovni Antona Srholca.

Ako to pri spomienke vyzeralo, môžete si pozrieť v krátkej fotodokumentácii.

Vytlačiť

KALENDÁR 2017

BIOMASA aj tento rok pripravila a vydala stolový kalendár na rok 2017. Kalendár obsahuje fotografie z aktivít projektu SMAPUDE_LIFE a nádherné zábery zo Slovenska.

Vytlačiť

Odborný seminár - Bilaterálna spolupráca

Odborného seminára „Využívanie obnoviteľných zdrojov energie, biomasa a solárna energia" s podtitulom „Výmena skúseností v rámci bilaterálnej spolupráce medzi Slovenskou republikou a Nórskom" sa celkovo zúčastnilo 250 študentov univerzít a expertov na využívanie biomasy. Výsledky bilaterálnej spolupráce s Nórskom sú zrejmé a aj na tomto podujatí vidno, že je čoraz väčší záujem nielen o využívanie biomasy a obnoviteľných zdrojov energie, ale aj o možnosti posilnenia bilaterálnych vzťahov s Nórskom. Pozrite si nasledovnú fotogalériu, ktorá o týchto slovách nasvedčuje, ako aj podrobnosti o odbornom podujatí, ktoré sa konalo v Kysuckom Lieskovci a v Rajci dňa 30.11.2016.

TOPlist