skenitde

Významné návštevy a podujatia

O tom, že aktivity združenia BIOMASA sú jedinečné a prinášajú efektívne riešenia, svedčí aj záujem mnohých vzácnych osobností, ktoré do sídla združenia, ktorým je Centrálna riadiaca a spracovateľská jednotka v Kysuckom Lieskovci, zavítali.
Vytlačiť

Vzácna návšteva veľvyslankyne Nórskeho kráľovstva

Nórska veľvyslankyňa Inga Magistad dňa 18.9.2014 poctila svojou návštevou združenie BIOMASA so sídlom v Kysuckom Lieskovci pri príležitosti podpisu grantovej zmluvy o podpore výstavby Biomasového logistického centra.

 

 

 

 

BIOMASA sa predstaví na medzinárodnej konferencii EFEF – energetická efektívnosť v Banskej Bystrici.

 

Tento rok je témou konferencie „Rozumné využívanie energie cestou progresívnych metód, technológií a úsporných opatrení“
Vytlačiť

Výročná konferencia BIOMASA – šanca pre Slovensko

19. júna 2009 sa konala výročná konferencia „BIOMASA – šanca pre Slovensko“, ktorá bola zorganizovaná pri príležitosti 10. výročia založenia združenia BIOMASA. Viac informácií o podujatí a aj fotogaléria sa nachádzajú TU.

Vytlačiť

Národná podnikateľská cena za životné prostredie

 

V roku 2007 sa BIOMASA zúčastnila súťaže „Národná podnikateľská cena za životné prostredie v SR“ a v kategórii C – „Proces“ získala prvé miesto. Viac informácií nájdete TU.

Vytlačiť

Udelenie ceny „Energy Globe 2006“

Svetové ocenenie za trvalo udržateľný rozvoj je najprestížnejším a najuznávanejším ocenením v oblasti životného prostredia, je akousi "Nobelovou cenou za ochranu životného prostredia". Združenie BIOMASA získalo spomínané ocenenie za úspešnú realizáciu nosného projektu „Integrovaná logistika pre využívanie energie z biomasy – Redukcia emisií tvoriacich skleníkový efekt cez využívanie biomasy na severozápadnom Slovensku“. Viac informácií TU.

TOPlist