skenitde

Vytlačiť

Sieť stredných škôl

Stredné školy zapojené do projektu SMAPUDE_LIFE

Školy mapa

Logo školy Názov školy
1.

SPSE_Bratislava

Stredná priemyselná škola elektrotechnická, BRATISLAVA
2.

GYM_A._Einsteina_Bratislava

Gymnázium Alberta Einsteina, BRATISLAVA
3.

SOSIT_Bratislava

Stredná odborná škola informačných technológií, BRATISLAVA
4.

GYM_F.G.Lorcu_Bratislava

Gymnázium Federica Garcíu Lorcu, BRATISLAVA
5.

SPSD_Bratislava

Stredná priemyselná škola dopravná, BRATISLAVA
6.

SOS_Senica

Stredná odborná škola, SENICA
7. SOSE_Trnava Stredná odborná škola elektrotechnická, TRNAVA
8.

SOSZ_Piestany

Stredná odborná škola záhradnícka, PIEŠŤANY
9.

GYM_Puchov

Gymnázium, PÚCHOV
10.

SOS_Puchov

Stredná odborná škola, PÚCHOV
11.

SOS_Pruske

Stredná odborná škola, PRUSKÉ
12.

SOS_Povazska_Bystrica

Stredná odborná škola, POVŽSKÁ BYSTRICA
13. Piaristicke_GYM_sv.J.Kalazanskeho_Nitra Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, NITRA
14.

SS_Sala

Spojená škola - organizačná zložka: SPŠ, ŠAĽA
15.

SOSHSaO_Nove_Zamky

Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, NOVÉ ZÁMKY
16.

SPS_J._Murgasa_Banska_Bystrica

Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, BANSKÁ BYSTRICA
17.

SOS_Banska_Bystrica

Stredná odborná škola Pod Bánošom, BANSKÁ BYSTRICA
18.

GYM_A.H.Skultetyho_Velky_Krtis

Gymnázium Augusta Horislava Škultétyho, VEĽKÝ KRTÍŠ
19. GYM_Detva Gymnázium, DETVA
20. SSOS_EDUCO_Namestovo Súkromná stredná odborná škola EDUCO, NÁMESTOVO
21. SOSP_Dolny_Kubin-Knazia Stredná odborná škola polytechnická, DOLNÝ KUBÍN-KŇAŽIA
22.

SS_Tvrdosin

Spojená škola, TVRDOŠÍN
23. SOSL_Tvrdosin Stredná odborná škola lesnícka, TVRDOŠÍN
24. GYM_Kys._Nov_Mesto Gymnázium, KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
25. SOSDaS_Krasno_nad_Kysucou Stredná odborná škola drevárska a stavebná, KRÁSNO NAD KYSUCOU
26. SOSE_Zilina Stredná odborná škola elektrotechnická, ŽILINA
27.

 

 

Gymnázium, RAJEC
28. KSS_Rajec Katolícka spojená škola, RAJEC
29. GYM_V.P.Totha_Martin

Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha, MARTIN

Osobná stránka p. učiteľky Beňuškovej

30.

SOSD_Martin-Priekopa

Stredná odborná škola dopravná, MARTIN-PRIEKOPA
31. SS_Bardejov Spojená škola Štefánikova, BARDEJOV
32. SOS_Stara_Lubovna Stredná odborná škola, STARÁ ĽUBOVŇA
33. SPS_Presov Stredná priemyselná škola, PREŠOV
34. GYM_J.F.R._Levoca Gymnázium J. Francisciho Rimavského, LEVOČA
35. OA_Kosice Obchodná akadémia Polárna, KOŠICE
36. GYM_P.H._Michalovce Gymnázium Pavla Horova, MICHALOVCE
37. SOS_Velke_Kapusany Stredná odborná škola - Szakközépiskola, VEĽKÉ KAPUŠANY
38. GYM_Kralovsky_Chlmec Gymnázium - Gimnázium, KRÁĽOVSKÝ CHLMEC

TOPlist